Moto Novinky

Vánoční otevírací doba

17. 12. 2021

Blíží se čas vánočních svátků, proto bychom Vás rádi informovali o otevírací době.

Nová otevírací doba prodejny

20. 10. 2021

Od pondělí 25.10.2020 je na naší prodejně změněna otevírací doba.

Podzimní výprodej 2021!

07. 09. 2021

Podzimní výprodej Lookwell 2021!

Zobrazit všechny aktuality

 

Nejčtenější

Tabulky velikostí textilu a rukavic

(přečteno: 11268x)

Výprodej skladových zásob!

(přečteno: 5825x)

Klokaní rukavice od Lookwellu

(přečteno: 5440x)

Lookwell v motorsportu

(přečteno: 5076x)

Rukavice Ultra

(přečteno: 4805x)

Historie

Společnost LOOKWELL sídlí v holandském městě Eindhoven a zabývá se vývojem a výrobou motocyklového oblečení více než 30 let. Znalosti a zkušenosti sbírá od samého počátku od jezdců z profesionálních sportovních teamů mezi nimiž jsou i: Mike Hailwood, Phil Read nebo Wil Hartog. Postupem času však bylo obvyklé investovat obrovské částky do sponzorských akcí, což výrazně navyšuje ceny výrobků u koncového zákazníka.
Firma LOOKWELL zvolila jinou cestu - nesnaží se přenést sponzorské rozpočty na své zákazníky, ale investuje do vývoje svých výrobků s využitím nejmodernějších materiálů, přičemž svým zákazníkům může nabídnout výrobky s velice příznivým poměrem ceny, kvality a užitnou hodnotou.
O vysoké úrovni zpracování a kvalitě výrobků LOOKWELL svědčí i fakt, že importéři i výrobci motocyklů (YAMAHA, HONDA či MV AUGUSTA) v některých evropských zemích si nechávají od firmy LOOKWELL vyrábět své vlastní originální oblečení a doplňky.
Firma LOOKWELL se stala dodavatelem motocyklového oblečení pro policejní složky v Holandsku, kombinézu LOOKWELL obléká i známý cestovatel Sjaak Lucassen, který se v ní vydal na motocyklu Yamaha R1 již podruhé kolem světa.


Mnoho spokojených zákazníků po celém světě si vybralo oblečení LOOKWELL, protože splňuje veškeré nároky na kvalitu, bezpečnost, provedení, komfort a cenovou dostupnost.Sortiment výrobků zahrnuje kožené kombinézy jednodílné i dvoudílné, kožené a textilní rukavice, kožené a textilní bundy, kožené a textilní kalhoty, oblečení do deště, koženou obuv, chrániče loktů, ramen a kolenou a speciální sportovní slidery. Je kladen velký důraz na kvalitu a moderní design výrobků s požadavkem na maximální praktičnost s celoročním využitím. Proto např. u textilních i kožených bund naleznete na jediném výrobku vyjímatelnou tepelnou vložku pro chladnější dny a zároveň důmyslný systém odvětrání pro jízdu v horkých letních měsících.Výběr dovážených výrobků vychází z potřeb trhu v České republice a je poměrně rozsáhlý, pokud se přesto chcete seznámit s kompletním sortimentem LOOKWELL Holandsko, můžete navštívit stránky www.lookwell.nl. Pokud zde naleznete výrobek, který se Vám zalíbí a nemáme ho v oficiálním sortimentu, rádi Vám sdělíme jeho cenu v Kč a zajistíme v jeho dodání.
O naší firmě MOTOCYKLY Mladá Boleslav se dozvíte více na stránkách www.mmb.cz.